Elektroprivreda Crne Gore je podržala nabavku defibrilatora za JU Dom starih u Bijelom Polju, čime je naša kompanija još jednom dokazala da je posvećena unapređenju uslova života u zajednici.
Akciju kupovine aparata, vrijednog 3,094 eura, pokrenula je NVO Udruženje za razvoj civilnog društva iz Bijelog Polja u okviru projekta “ TREĆE DOBA-IMAJU LI PRAVO NA ŽIVOT?“.
Predsjednica te nevladine organizacije, Mirsala Tomić, uručila je aparat direktoru Doma starih, Dejanu Pavićeviću, koji je istakao da će on značajno unaprijediti zdravstvenu zaštitu lica, pripadnika treće dobi.
Mirsala Tomić se zahvalila donatorima što su pokazali odgovaran odnos prema zajednici.
- Ciljevi dosadašnjih i budućih akcija su afirmacija humanosti, solidarnosti, aktivizma, kao i drugih vrijednosti građanskog društva i pružanje podrške i podsticaj razvoja civilnog društva, filantropije i kulture davanja. Koristim ovu priliku, da vam se još jednom zahvalim u pružanju finansijske podrške uspješno realizovanoj akciji - istakla je predsjednica NVO Udruženje za razvoj civilnog društva.

Saopštenja za javnost, Sponzorstva i donacije
-
ELEKTROPRIVREDA CRNE GORE I U NAREDNOJ SEZONI UZ FK SUTJESKA
2 years 6 months -
EPCG DONIRALA FONDACIJI "BUDI HUMAN"
2 years 8 months -
NOVI ORTOPEDSKI STO ZA BOLNICU U PLJEVLJIMA
2 years 8 months
Saopštenja iz ostalih kategorija
-
11.11.25
U OKTOBRU POTROŠNJA VEĆA za 12,47 ODSTO

-
11.11.25
Intervju predsjednika Odbora EPCG Milutina Đukanovića časopisu EUROMANAGER

-
10.11.25
PROJEKAT EKOLOŠKE REKONSTRUKCIJE U PLJEVLJIMA POTVRDA DOBRE SARADNJE I ODGOVORNOG PRISTUPA – ZAVRŠETAK OČEKIVAN I PRIJE UGOVORENOG ROKA

-
06.11.25
MILUTIN ĐUKANOVIĆ NA MEĐUNARODNOJ KONFERENCIJI ELEKTRANE 2025: ZA TRI GODINE REALIZOVALI SMO INVESTICIJE VRIJEDNE PREKO 200 MILIONA EVRA

Sponzorstva i donacije - Korisni linkovi
- Home
- Media centar
- Sponzorstva i donacije
- Donacija Domu starih u BP: Podrška unapređenju zdravstvene zaštite
-
-
Solari 5000+ (70MW)
Saznajte više o Projektu i prijavite se
-
List "Elektroprivreda"
List „Elektroprivreda“ donosi aktuelnosti iz Kompanije i crnogorskog energetskog sektora
-
Kontakti za medije
Za sve potrebne informacije obratite se direkciji za odnose sa javnošću
-
Ušteda električne energije
Savjeti za uštedu električne energije.
-
